| Distance from the ambulance | 200 m |
| Distance to the beach | 70 m |
| Distance to the bus station | 300 m |
| Distance from the center | 100 m |
| Distance to shops | 70 m |
| Distance to the pharmacy | 200 m |
| Distance to restaurants | 50 m |
| Distance to sea | 60 m |
| Chairs on the beach | |
| Leisure on the beach | |
| Pebble Beach | |
| Showers on the beach | |
| Natural shade |
| The facility is located in the center |
| Parking space | |
| Barbecue |
| Internet access |
| Position | 1st floor |
| View | the sea |
| Rooms | 2 |
| Persons | 4 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Kitchen |
| Season | 15.09. - 31.12. | 01.01. - 31.05. | 01.06. - 30.06. | 01.07. - 31.08. | 01.09. - 31.12. |
|---|---|---|---|---|---|
| Apartman 4 osobe | 1.07 - 1.09 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |