| Oddaljenost od ambulante | 200 m |
| Oddaljenost od plaže | 70 m |
| Oddaljenost od avtobusne postaje | 300 m |
| Bližina centra | 100 m |
| Oddaljenost od trgovine | 70 m |
| Oddaljenost od lekarne | 200 m |
| Oddaljenost od restavracije | 50 m |
| Oddaljenost od morja | 60 m |
| Ležalniki na plaži | |
| Prosti čas na plaži | |
| Peščene plaže | |
| Tuševi na plaži | |
| Naravna senca |
| Objekt se nahaja v centru |
| Parkirni prostor | |
| Žar |
| Dostop do interneta |
| Položaj | Najprej nadstropje |
| Poglej | morje |
| Sobe | 2 |
| Izberite število | 4 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Hladilnik | |
| Klimatska naprava | |
| ločen vhod | |
| ločen WC | |
| Kuhinja |
| Sezona | 15.09. - 31.12. | 01.01. - 31.05. | 01.06. - 30.06. | 01.07. - 31.08. | 01.09. - 31.12. |
|---|---|---|---|---|---|
| Apartman 4 osobe | 1,07 - 1,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |