| Vzdialenosť k ambulancie | 200 m |
| Vzdialenosť na pláž | 70 m |
| Vzdialenosť na autobusovej stanici | 300 m |
| Vzdialenosť od centra | 100 m |
| Vzdialenosť od supermarketu | 70 m |
| Vzdialenosť od lekárne | 200 m |
| Vzdialenosť od reštaurácie | 50 m |
| Vzdialenosť k moru | 60 m |
| Lehátka na pláži | |
| Voľný čas na pláži | |
| Piesočné pláže | |
| Sprchy na pláži | |
| Chládok |
| Objekt sa nachádza v centre |
| Parkovacie miesto | |
| Grilovanie |
| Prístup k Internetu |
| Pozícia | Prvé poschodie |
| Prehliadať | mora |
| Izby | 2 |
| Vyberte počet | 4 |
| Zariadenia | |
| Balkón | |
| Chladnička | |
| klimatizácia | |
| samostatný vchod | |
| samostatné WC | |
| Kuchyne |
| Sezóna | 15.09. - 31.12. | 01.01. - 31.05. | 01.06. - 30.06. | 01.07. - 31.08. | 01.09. - 31.12. |
|---|---|---|---|---|---|
| Apartman 4 osobe | 1,07 - 1,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |