| Distance from the ambulance | 400 m |
| Distance to the beach | 100 m |
| Distance to the bus station | 600 m |
| Distance from the center | 200 m |
| Distance to shops | 200 m |
| Distance to the pharmacy | 250 m |
| Distance to restaurants | 150 m |
| Internet access |
| Position | Ground floor |
| View | the sea |