| Oddaljenost od ambulante | 400 m |
| Oddaljenost od plaže | 100 m |
| Oddaljenost od avtobusne postaje | 600 m |
| Bližina centra | 200 m |
| Oddaljenost od trgovine | 200 m |
| Oddaljenost od lekarne | 250 m |
| Oddaljenost od restavracije | 150 m |
| Dostop do interneta |
| Položaj | Pvišje |
| Poglej | morje |