| Odległość od pogotowia | 400 m |
| Odległość od plaży | 100 m |
| Odległość do dworca autobusowego | 600 m |
| Odległość od centrum miasta | 200 m |
| Odległość od supermarketu | 200 m |
| Odległość od apteki | 250 m |
| Odległość od restauracji | 150 m |
| Dostęp do Internetu |
| Pozycja | Parter |
| Obejrzeć | morze |