| Distance to the beach | 200 m |
| Distance from the center | 200 m |
| Distance to sea | 200 m |
| Chairs on the beach | |
| Pebble Beach | |
| Showers on the beach | |
| Natural shade |
| Facility surrounded by greenery |
| Parking space | |
| Barbecue |
| Position | 2nd floor |
| View | the sea |
| Rooms | 1 |
| Persons | 2 |
| Equipment | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Central heating | |
| Kitchen |
| Position | 2nd floor |
| View | the sea |
| Rooms | 1 |
| Persons | 2 |
| Equipment | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Central heating | |
| Kitchen |
| Position | Higher ground |
| View | the sea |
| Rooms | 1 |
| Persons | 2 |
| Equipment | |
| Refrigerator | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Central heating | |
| Use of kitchen |