| Vzdialenosť na pláž | 200 m |
| Vzdialenosť od centra | 200 m |
| Vzdialenosť k moru | 200 m |
| Lehátka na pláži | |
| Piesočné pláže | |
| Sprchy na pláži | |
| Chládok |
| Zariadenie je obklopený zeleňou |
| Parkovacie miesto | |
| Grilovanie |
| Pozícia | Druhý poschodie |
| Prehliadať | mora |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 2 |
| Zariadenia | |
| Chladnička | |
| klimatizácia | |
| Televízia | |
| Satelitná televízia | |
| samostatný vchod | |
| Ústredné kúrenie | |
| Kuchyne |
| Pozícia | Druhý poschodie |
| Prehliadať | mora |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 2 |
| Zariadenia | |
| Chladnička | |
| klimatizácia | |
| Televízia | |
| Satelitná televízia | |
| samostatný vchod | |
| Ústredné kúrenie | |
| Kuchyne |
| Pozícia | Higher Ground |
| Prehliadať | mora |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 2 |
| Zariadenia | |
| Chladnička | |
| Televízia | |
| Satelitná televízia | |
| samostatný vchod | |
| Ústredné kúrenie | |
| použitie kuchyne |