| Distance from the ambulance | 250 m |
| Distance to the beach | 20 m |
| Distance from the center | 200 m |
| Distance to restaurants | 30 m |
| Distance to sea | 30 m |
| Chairs on the beach | |
| Pebble Beach | |
| Showers on the beach | |
| Natural shade |
| Access for disabled persons | |
| Sitting area | |
| Parking space | |
| Barbecue |
| Internet access |
| Position | Ground floor |
| View | sea |
| Surface | 70 m2 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Central heating | |
| Cot | |
| Washing machine | |
| Kitchen |
| Position | 2nd floor |
| View | sea |
| Surface | 44 m2 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Cot | |
| Washing machine | |
| Kitchen |
| Position | Ground floor |
| View | the sea |
| Surface | 19 m2 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Cot | |
| Use of kitchen |
| Position | Ground floor |
| View | the sea |
| Surface | 47 m2 |
| Equipment | |
| Dishwasher | |
| Refrigerator | |
| Microwave | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | sea |
| Surface | 23 m2 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Central heating | |
| Cot | |
| Mini kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | sea |
| Surface | 18 m2 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Dishwasher | |
| Refrigerator | |
| Microwave | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Cot | |
| Washing machine | |
| Mini kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | sea |
| Surface | 18 m2 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Cot | |
| Mini kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | sea |
| Surface | 25 m2 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Dishwasher | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Cot | |
| Washing machine | |
| Kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | sea |
| Surface | 22 m2 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Cot | |
| Mini kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | sea |
| Surface | 22 m2 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Cot | |
| Mini kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | sea |
| Surface | 22 m2 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Cot | |
| Washing machine | |
| Mini kitchen |