| Distance to the beach | 20 m |
| Distance from the center | 100 m |
| Distance to sea | 20 m |
| Chairs on the beach | |
| Leisure on the beach | |
| Pebble Beach | |
| Showers on the beach | |
| Natural shade |
| Parking space | |
| Barbecue |
| Internet access | |
| Pets |
| Position | 2nd floor |
| View | on the neighborhood |
| Surface | 16 m2 |
| Rooms | 1 |
| Persons | 4 |
| Equipment | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Mini kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | on the neighborhood |
| Surface | 28 m2 |
| Rooms | 1 |
| Persons | 2 |
| Equipment | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | the sea |
| Surface | 41 m2 |
| Rooms | 1 |
| Persons | 4 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Kitchen |
| Position | 2nd floor |
| View | the sea |
| Surface | 41 m2 |
| Rooms | 1 |
| Persons | 5 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Kitchen |
| Position | 1st floor |
| View | the sea |
| Surface | 55 m2 |
| Rooms | 1 |
| Persons | 4 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Kitchen |
| Position | 2nd floor |
| View | the sea |
| Surface | 48 m2 |
| Rooms | 1 |
| Persons | 4 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Kitchen |