...
| Distance to the beach | 15 m |
| Distance from the center | 250 m |
| Distance to sea | 15 m |
| Chairs on the beach | |
| Pebble Beach | |
| Showers on the beach | |
| Natural shade |
| Object is located along the main road | |
| Facility surrounded by greenery |
| Parking space |
| Internet access |
| Position | 1st floor |
| View | sea |
| Surface | 80 m2 |
| Rooms | 2 |
| Persons | 2 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Balcony | |
| Dishwasher | |
| Refrigerator | |
| Microwave | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Kitchen | |
| Use of kitchen | |
| For nonsmokers |
| Position | 3rd floor |
| View | sea |
| Surface | 70 m2 |
| Rooms | 2 |
| Persons | 4 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Dishwasher | |
| Refrigerator | |
| Microwave | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Kitchen | |
| For nonsmokers |
| Position | 1st floor |
| View | on the neighborhood |
| Rooms | 1 |
| Persons | 2 |
| Equipment | |
| Terace | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Kitchen | |
| Use of kitchen | |
| For nonsmokers |
| Position | 2nd floor |
| View | the sea |
| Rooms | 1 |
| Persons | 2 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Use of kitchen | |
| Mini kitchen | |
| For nonsmokers |
| Position | 2nd floor |
| View | the sea |
| Rooms | 1 |
| Persons | 2 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Use of kitchen | |
| Mini kitchen | |
| For nonsmokers |
| Position | 2nd floor |
| View | the sea |
| Rooms | 1 |
| Persons | 2 |
| Equipment | |
| Balcony | |
| Refrigerator | |
| Air condition | |
| TV | |
| SAT TV | |
| Separate entrance | |
| Separate WC | |
| Mini kitchen | |
| For nonsmokers |