| Oddaljenost od letališča | 91 km |
| Oddaljenost od ambulante | 300 m |
| Oddaljenost od športnih igrišč | 250 m |
| Oddaljenost od plaže | 450 m |
| Oddaljenost od avtobusne postaje | 30 m |
| Bližina centra | 450 m |
| Oddaljenost od disko | 500 m |
| Oddaljenost od trgovine | 200 m |
| Razdalja za Post Office | 500 m |
| Oddaljenost od lekarne | 400 m |
| Oddaljenost od restavracije | 400 m |
| Oddaljenost od morja | 450 m |
| Oddaljenost od vodnih športov | 450 m |
| Ležalniki na plaži | |
| Plaža primerna za nudizem | |
| Prosti čas na plaži | |
| Kamnita plaža | |
| Peščene plaže | |
| Tuševi na plaži | |
| Naravna senca |
| Objekt se nahaja ob glavni cesti | |
| Objekt se nahaja v mirnem okolju |
| Bivalni prostor | |
| Parkirni prostor | |
| Žar |
| Dostop do interneta |
| Položaj | Drugo nadstropje |
| Poglej | morje |
| Površina | 40 m2 |
| Sobe | 2 |
| Izberite število | 3 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Pomivalni stroj | |
| Hladilnik | |
| Mikrovalovna | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| ločen vhod | |
| ločen WC | |
| Pralni stroj | |
| Kuhinja | |
| Uporaba kuhinje |
| Položaj | Najprej nadstropje |
| Poglej | morje |
| Površina | 23 m2 |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 2 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Hladilnik | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| ločen vhod | |
| ločen WC | |
| Kuhinja | |
| Uporaba kuhinje |
| Položaj | Najprej nadstropje |
| Poglej | morje |
| Površina | 30 m2 |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 3 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Hladilnik | |
| TV | |
| ločen vhod | |
| ločen WC | |
| Jasicet | |
| Kuhinja | |
| Uporaba kuhinje |
| Položaj | Najprej nadstropje |
| Poglej | morje |
| Površina | 26 m2 |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 3 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Hladilnik | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| ločen vhod | |
| ločen WC | |
| Kuhinja | |
| Uporaba kuhinje |
| Položaj | Najprej nadstropje |
| Poglej | morje |
| Površina | 42 m2 |
| Sobe | 2 |
| Izberite število | 3 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Pomivalni stroj | |
| Hladilnik | |
| Mikrovalovna | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| ločen vhod | |
| ločen WC | |
| Pralni stroj | |
| Kuhinja | |
| Uporaba kuhinje |
| Položaj | Drugo nadstropje |
| Poglej | morje |
| Površina | 30 m2 |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 3 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Hladilnik | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| ločen vhod | |
| ločen WC | |
| Kuhinja | |
| Uporaba kuhinje |
| Položaj | Drugo nadstropje |
| Poglej | morje |
| Površina | 23 m2 |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 2 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Hladilnik | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| ločen vhod | |
| ločen WC | |
| Kuhinja | |
| Uporaba kuhinje |
| Položaj | Drugo nadstropje |
| Poglej | morje |
| Površina | 26 m2 |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 3 |
| Oprema | |
| Hladilnik | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| ločen vhod | |
| ločen WC | |
| Kuhinja | |
| Uporaba kuhinje |