| Oddaljenost od plaže | 170 m |
| Bližina centra | 120 m |
| Oddaljenost od trgovine | 100 m |
| Oddaljenost od restavracije | 20 m |
| Ležalniki na plaži | |
| Prosti čas na plaži | |
| Peščene plaže | |
| Tuševi na plaži | |
| Naravna senca |
| Dostop za invalide | |
| Parkirni prostor |
| Dostop do interneta |
| Položaj | Drugo nadstropje |
| Poglej | morje |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 3 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Hladilnik | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| satelitska TV | |
| ločen WC | |
| Kuhinja |
| Položaj | Drugo nadstropje |
| Poglej | gora |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 2 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Hladilnik | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| satelitska TV |
| Položaj | Pvišje |
| Poglej | morje |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 4 |
| Oprema | |
| Terasa | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| satelitska TV | |
| ločen vhod | |
| Kuhinja |
| Položaj | Pvišje |
| Poglej | morje |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 4 |
| Oprema | |
| Terasa | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| satelitska TV | |
| ločen vhod | |
| Kuhinja |
| Položaj | Drugo nadstropje |
| Poglej | morje |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 2 |
| Oprema | |
| Balkon | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| satelitska TV | |
| Kuhinja |
| Položaj | Drugo nadstropje |
| Poglej | gora |
| Sobe | 1 |
| Izberite število | 2 |
| Oprema | |
| Klimatska naprava | |
| TV | |
| satelitska TV | |
| ločen WC | |
| Kuhinja |