Josipović Dom położony jest w spokojnej dzielnicy miasta, niedaleko od centrum miasta, w pobliżu długiej piaszczystej plaży.
W domu znajdują się trzy apartamenty z trzech gwiazdek. Apartamenty nr. 1 i No. 2 (studio) dla 2 do 4 osób, położony na parterze. Mają 1/2 sypialnia, kuchnia z jadalnią i rozkładaną sofą, klimatyzację, łazienkę, telewizję satelitarną oraz przestronnym balkonem. Mieszkanie nr. 3 dla dwóch osób i znajduje się na pierwszym piętrze. Oferuje on podwójnym łóżkiem, kuchnią i jadalnią, klimatyzację, łazienkę, telewizję satelitarną i balkon. Wszystkie balkony od strony południowej, a także prywatny parking przed domem. Odległość od domu: plaża 100m, 200m sklep, poczta 200m Exchange 80m, 80m restauracje, rynki 450m, 250m rzeźników itp. Możliwość medyczno-sportowe, masaż limfatyczny i terapia aromat.
Skontaktuj się z nami:
damir.josipovic@zg.t-com.hr
damir.josipovic3@st.t-com.hr
damirjos@inet.hr
(Uwaga: przetłumaczone za pomocą Google Translator).
| Odległość od plaży | 70 m |
| Odległość od centrum miasta | 200 m |
| Odległość od morza | 70 m |
| Leżaki na plaży | |
| Wypoczynek na plaży | |
| Pebble Beach | |
| Prysznice na plaży | |
| naturalny chłód |
| Parking | |
| Barbecue |
| Zwierzęta |
Apartamenty nr. 1 i nr. 2 (studio) dla 2 do 4 osób, położony na parterze. Mają 1/2 sypialnia, kuchnia z jadalnią i rozkładaną sofą, klimatyzację, łazienkę, telewizję satelitarną oraz przestronnym balkonem.
(Uwaga: przetłumaczone za pomocą Google Translator).
| Pozycja | Parter |
| Obejrzeć | morze |
| Powierzchnia | 42 m2 |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 3 |
| Sprzęt | |
| Balkon | |
| lodówka | |
| klimatyzacja | |
| telewizja | |
| Telewizja satelitarna | |
| osobne wejście | |
| oddzielne WC | |
| Centralne ogrzewanie | |
| łóżeczko dla dziecka | |
| Pralka | |
| Kuchnia |
Apartamenty nr. 1 i nr. 2 (studio) dla 2 do 4 osób, położony na parterze. Mają 1/2 sypialnia, kuchnia z jadalnią i rozkładaną sofą, klimatyzację, łazienkę, telewizję satelitarną oraz przestronnym balkonem.
(Uwaga: przetłumaczone za pomocą Google Translator).
| Pozycja | Parter |
| Obejrzeć | morze |
| Powierzchnia | 38 m2 |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 4 |
| Sprzęt | |
| Balkon | |
| lodówka | |
| klimatyzacja | |
| telewizja | |
| Telewizja satelitarna | |
| osobne wejście | |
| oddzielne WC | |
| Centralne ogrzewanie | |
| łóżeczko dla dziecka | |
| Pralka | |
| Mini kuchnia |
Mieszkanie nr. 3 dla dwóch osób i znajduje się na pierwszym piętrze. Oferuje on podwójnym łóżkiem, kuchnią i jadalnią, klimatyzację, łazienkę, telewizję satelitarną i balkon.
(Uwaga: przetłumaczone za pomocą Google Translator).
| Pozycja | Pierwszy piętro |
| Obejrzeć | morze |
| Powierzchnia | 30 m2 |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 2 |
| Sprzęt | |
| Balkon | |
| lodówka | |
| klimatyzacja | |
| telewizja | |
| Telewizja satelitarna | |
| osobne wejście | |
| oddzielne WC | |
| Centralne ogrzewanie | |
| łóżeczko dla dziecka | |
| Pralka | |
| Mini kuchnia |