Josipovič dom sa nachádza v pokojnej časti mesta, neďaleko od mesta, v blízkosti dlhé biele piesočnaté pláže.
V dome sú tri byty s tromi hviezdami. Apartmány Zb. 1 a č. 2 (štúdio) pre 2 až 4 osoby, sa nachádza na prízemí. Majú 1/2 spálne, kuchyňa s jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou, klimatizáciu, kúpeľňu, TV so satelitným príjmom a priestranný balkón. Apartmán č. 3 pre dve osoby, a nachádza sa v prvom poschodí. Ponúka manželským lôžkom, kuchynský a jedálenský kút, klimatizácia, kúpeľňa, TV so satelitným príjmom a balkón. Všetky balkóny na južnej strane, a súkromné parkovisko pred domom. Vzdialenosť od domova: pláž 100m, 200m obchod, pošta 200m Exchange 80m, 80m reštaurácie, trhy 450m, 250m mäsiari atď Možnosť lekárske-športové, lymfatické masáže a aróma terapia.
Kontaktujte nás na adrese:
damir.josipovic@zg.t-com.hr
damir.josipovic3@st.t-com.hr
damirjos@inet.hr
(Poznámka: preložené pomocou Google Prekladateľ.)
| Vzdialenosť na pláž | 70 m |
| Vzdialenosť od centra | 200 m |
| Vzdialenosť k moru | 70 m |
| Lehátka na pláži | |
| Voľný čas na pláži | |
| Piesočné pláže | |
| Sprchy na pláži | |
| Chládok |
| Parkovacie miesto | |
| Grilovanie |
| Domáce |
Apartmány č. 1 a č. 2 (štúdio) pre 2 až 4 osoby, sa nachádza na prízemí. Majú 1/2 spálne, kuchyňa s jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou, klimatizáciu, kúpeľňu, TV so satelitným príjmom a priestranný balkón.
(Poznámka: preložené pomocou Google Prekladateľ.)
| Pozícia | Prízemie |
| Prehliadať | mora |
| Plocha | 42 m2 |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 3 |
| Zariadenia | |
| Balkón | |
| Chladnička | |
| klimatizácia | |
| Televízia | |
| Satelitná televízia | |
| samostatný vchod | |
| samostatné WC | |
| Ústredné kúrenie | |
| Detská postieľka | |
| Práčka | |
| Kuchyne |
Apartmány č. 1 a č. 2 (štúdio) pre 2 až 4 osoby, sa nachádza na prízemí. Majú 1/2 spálne, kuchyňa s jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou, klimatizáciu, kúpeľňu, TV so satelitným príjmom a priestranný balkón.
(Poznámka: preložené pomocou Google Prekladateľ.)
| Pozícia | Prízemie |
| Prehliadať | mora |
| Plocha | 38 m2 |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 4 |
| Zariadenia | |
| Balkón | |
| Chladnička | |
| klimatizácia | |
| Televízia | |
| Satelitná televízia | |
| samostatný vchod | |
| samostatné WC | |
| Ústredné kúrenie | |
| Detská postieľka | |
| Práčka | |
| Kuchynka |
Apartmán č. 3 pre dve osoby, a nachádza sa v prvom poschodí. Ponúka manželským lôžkom, kuchynský a jedálenský kút, klimatizácia, kúpeľňa, TV so satelitným príjmom a balkón.
(Poznámka: preložené pomocou Google Prekladateľ.)
| Pozícia | Prvé poschodie |
| Prehliadať | mora |
| Plocha | 30 m2 |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 2 |
| Zariadenia | |
| Balkón | |
| Chladnička | |
| klimatizácia | |
| Televízia | |
| Satelitná televízia | |
| samostatný vchod | |
| samostatné WC | |
| Ústredné kúrenie | |
| Detská postieľka | |
| Práčka | |
| Kuchynka |