| Odległość od lotniska | 75 km |
| Odległość od pogotowia | 300 m |
| Odległość od plaży | 70 m |
| Odległość do dworca autobusowego | 500 m |
| Odległość od centrum miasta | 100 m |
| Odległość od supermarketu | 80 m |
| Odległość od apteki | 300 m |
| Odległość od restauracji | 70 m |
| Odległość od morza | 70 m |
| Leżaki na plaży | |
| Pebble Beach | |
| Prysznice na plaży | |
| naturalny chłód |
| Obiekt zlokalizowany jest w centrum |
| basen prywatny | |
| Parking | |
| Barbecue |
| Dostęp do Internetu |
| Pozycja | Higher Ground |
| Obejrzeć | góra |
| Powierzchnia | 70 m2 |
| pokoje | 2 |
| Ilość osób | 6 |
| Sprzęt | |
| Balkon | |
| Zmywarka do naczyń | |
| lodówka | |
| Kuchenka mikrofalowa | |
| klimatyzacja | |
| telewizja | |
| Telewizja satelitarna | |
| oddzielne WC | |
| łóżeczko dla dziecka | |
| Kuchnia |
| Pozycja | Higher Ground |
| Obejrzeć | góra |
| Powierzchnia | 49 m2 |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 4 |
| Sprzęt | |
| Balkon | |
| Zmywarka do naczyń | |
| lodówka | |
| Kuchenka mikrofalowa | |
| klimatyzacja | |
| Telewizja satelitarna | |
| łóżeczko dla dziecka | |
| Pralka | |
| Kuchnia |
| Pozycja | Pierwszy piętro |
| Obejrzeć | góra |
| Powierzchnia | 49 m2 |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 4 |
| Sprzęt | |
| Balkon | |
| Zmywarka do naczyń | |
| lodówka | |
| Kuchenka mikrofalowa | |
| klimatyzacja | |
| telewizja | |
| Telewizja satelitarna | |
| Pralka | |
| Kuchnia |
| Pozycja | Pierwszy piętro |
| Obejrzeć | góra |
| Powierzchnia | 49 m2 |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 4 |
| Sprzęt | |
| Balkon | |
| klimatyzacja | |
| Telewizja satelitarna | |
| Kuchnia |
| Pozycja | Drugi piętro |
| Obejrzeć | morze |
| Powierzchnia | 49 m2 |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 4 |
| Sprzęt | |
| Balkon | |
| klimatyzacja | |
| Telewizja satelitarna | |
| Kuchnia |
| Pozycja | Drugi piętro |
| Obejrzeć | morze |
| Powierzchnia | 49 m2 |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 4 |
| Sprzęt | |
| klimatyzacja | |
| Telewizja satelitarna | |
| Kuchnia |