| Odległość od plaży | 50 m |
| Odległość od centrum miasta | 100 m |
| Odległość od morza | 50 m |
| Leżaki na plaży | |
| Wypoczynek na plaży | |
| Pebble Beach | |
| Prysznice na plaży | |
| naturalny chłód |
| Parking |
| Zwierzęta |
| Pozycja | Parter |
| Obejrzeć | morze |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 4 |
| Sprzęt | |
| lodówka | |
| klimatyzacja | |
| telewizja | |
| Telewizja satelitarna | |
| osobne wejście | |
| wentylator |
| Pozycja | Pierwszy piętro |
| Obejrzeć | morze |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 2 |
| Sprzęt | |
| lodówka | |
| klimatyzacja | |
| telewizja | |
| Telewizja satelitarna | |
| osobne wejście | |
| wentylator |
| Pozycja | Drugi piętro |
| Obejrzeć | morze |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 4 |
| Sprzęt | |
| lodówka | |
| klimatyzacja | |
| telewizja | |
| Telewizja satelitarna | |
| osobne wejście | |
| wentylator |
| Pozycja | Drugi piętro |
| Obejrzeć | morze |
| pokoje | 1 |
| Ilość osób | 4 |
| Sprzęt | |
| lodówka | |
| klimatyzacja | |
| telewizja | |
| Telewizja satelitarna | |
| osobne wejście | |
| wentylator |