| Vzdialenosť na pláž | 150 m |
| Vzdialenosť od centra | 150 m |
| Vzdialenosť k moru | 150 m |
| Lehátka na pláži | |
| Voľný čas na pláži | |
| Piesočné pláže | |
| Sprchy na pláži | |
| Chládok |
| Parkovacie miesto | |
| Grilovanie |
| Prístup k Internetu |
| Pozícia | Prízemie |
| Prehliadať | mora |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 5 |
| Zariadenia | |
| Chladnička | |
| klimatizácia | |
| Televízia | |
| Satelitná televízia | |
| samostatný vchod | |
| Rádio |
| Pozícia | Prízemie |
| Prehliadať | mora |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 4 |
| Zariadenia | |
| Chladnička | |
| Televízia | |
| Satelitná televízia | |
| samostatný vchod | |
| Rádio |
| Pozícia | Prvé poschodie |
| Prehliadať | mora |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 3 |
| Pozícia | Prvé poschodie |
| Prehliadať | mora |
| Izby | 1 |
| Vyberte počet | 2 |